Recenzie a skúsenosti HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string

12,90 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Vak HeavyTools Gym string. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Rozmery: 45 x 40 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.

Popis produktu HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string

Vak HeavyTools Gym string. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Rozmery: 45 x 40 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.

Podobné produkty

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym heavy 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym heavy

Vak HeavyTools Gym heavy. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Po celej ploche potlač HeavyTools. Rozmery: 46 x 41 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.
HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym neon 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym neon

Vak HeavyTools Gym neon. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Na prednej strane potlač HeavyTools. Rozmery: 46 x 41 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.
HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes

Vak HeavyTools Gym stripes. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Na prednej strane potlač HeavyTools. Rozmery: 46 x 41 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.
HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym navy 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym navy

Vak HeavyTools Gym navy. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Na prednej strane potlač HeavyTools. Rozmery: 46 x 41 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.
HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym lollipop 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym lollipop

Vak HeavyTools Gym lollipop. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Na prednej strane potlač HeavyTools. Rozmery: 46 x 41 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.

Recenzie HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Vrecká. Najnižšia cena v kategórii Vrecká je 7,90 €, priemerná cena je 14,62 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 27,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 20,00 €.

7,90 €

Najnižšia cena v kategóriiVrecká

14,62 €

Priemerná cena v kategóriiVrecká

27,90 €

Najvyššia cena v kategóriiVrecká

Lacnejšie ako HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string

Vak New Era NE Gym Sack navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red Kvetinkový vak Vans Benched floral black Čierny Vak Supra Gymbag Vak Vans WM BENCHED BAG ONYX Vak BRANDIT US Cooper Gym Bag Farba: black, Grösse: one size

Drahšie ako HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string

Vak Vans League Bench black distortion Vak Vans Benched i heart boys girls Vak New Era MLB Gym Sack blue Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue Vak New Era MLB Gym Sack navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue Vak New Era MLB Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red Vrecko MSTRDS Basic Gym Sack darkgrey

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 12,90 €

Aktuálna cena: 12,90 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Suteren.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Suteren.sk