Recenzie a skúsenosti HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes

12,90 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Vak HeavyTools Gym stripes. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Na prednej strane potlač HeavyTools. Rozmery: 46 x 41 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.

Popis produktu HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes

Vak HeavyTools Gym stripes. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Na prednej strane potlač HeavyTools. Rozmery: 46 x 41 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.

Podobné produkty

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym heavy 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym heavy

Vak HeavyTools Gym heavy. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Po celej ploche potlač HeavyTools. Rozmery: 46 x 41 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.
HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym black 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym black

Vak HeavyTools Gym black. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Rozmery: 45 x 40 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.
HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym red 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym red

Vak HeavyTools Gym red. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Rozmery: 45 x 40 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.
HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym string

Vak HeavyTools Gym string. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Rozmery: 45 x 40 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.
HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym colorful 12,90 €

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym colorful

Vak HeavyTools Gym colorful. Sťahovanie na šnúrku, ktorá slúži aj ako popruh. Rozmery: 45 x 40 cm. Objem: 3l. Materiál: 210D PES/PU.

Recenzie HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Vrecká. Najnižšia cena v kategórii Vrecká je 7,90 €, priemerná cena je 14,71 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 27,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 20,00 €.

7,90 €

Najnižšia cena v kategóriiVrecká

14,71 €

Priemerná cena v kategóriiVrecká

27,90 €

Najvyššia cena v kategóriiVrecká

Lacnejšie ako HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes

Vak New Era NE Gym Sack navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red Vak Vans WM BENCHED BAG ONYX Vak Vans Benched beauty floral black Kvetinkový vak Vans Benched floral black Vak BRANDIT US Cooper Gym Bag Farba: black, Grösse: one size

Drahšie ako HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes

Vak Vans League Bench black distortion Vak Vans Benched i heart boys girls Vak Vans League Bench racing red Vak New Era MLB Gym Sack blue Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue Vak New Era MLB Gym Sack navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue Vak New Era MLB Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 12,90 €

Aktuálna cena: 12,90 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Suteren.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Suteren.sk