Recenzie a skúsenosti Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red

12,50 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Vak New Era NE Gym Sack red. Jednoduchý, červený vak New Era s bielym potlačou. Hlavná komora na stiahnutie. Dá sa nosiť ako batoh, alebo ako taška cez rameno. Rozmery cca: 45 x 33 cm. Materiál: 100%...

Popis produktu Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red

Vak New Era NE Gym Sack red. Jednoduchý, červený vak New Era s bielym potlačou. Hlavná komora na stiahnutie. Dá sa nosiť ako batoh, alebo ako taška cez rameno. Rozmery cca: 45 x 33 cm. Materiál: 100% polyester.

Podobné produkty

Vak New Era MLB Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red 14,50 €

Vak New Era MLB Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red

Vak New Era MLB Gym Sack red. Jednoduchý, červený vak New Era s bielym potlačou NY. Hlavná komora na stiahnutie. Dá sa nosiť ako batoh, alebo ako taška cez rameno. Rozmery cca: 45 x 33 cm. Materiál: 100% polyester.
Vak New Era NE Gym Sack navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue 12,50 €

Vak New Era NE Gym Sack navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue

Vak New Era NE Gym Sack navy. Jednoduchý, modrý vak New Era s bielym potlačou. Hlavná komora na stiahnutie. Dá sa nosiť ako batoh, alebo ako taška cez rameno. Rozmery cca: 45 x 33 cm. Materiál: 100% polyester.
Vak New Era MLB Gym Sack blue Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue 14,50 €

Vak New Era MLB Gym Sack blue Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue

Vak New Era MLB Gym Sack blue. Jednoduchý, modrý vak New Era s bielym potlačou LA. Hlavná komora na stiahnutie. Dá sa nosiť ako batoh, alebo ako taška cez rameno. Rozmery cca: 45 x 33 cm. Materiál: 100% polyester.
Vak New Era MLB Gym Sack navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue 14,50 €

Vak New Era MLB Gym Sack navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue

Vak New Era MLB Gym Sack navy. Jednoduchý, modrý vak New Era s bielym potlačou NY. Hlavná komora na stiahnutie. Dá sa nosiť ako batoh, alebo ako taška cez rameno. Rozmery cca: 45 x 33 cm. Materiál: 100% polyester.
Vrecko MSTRDS Basic Gym Sack red 14,90 €

Vrecko MSTRDS Basic Gym Sack red

DOSTUPNOSŤ:|EXTERNÝ SKLAD |DODACIA LEHOTA: |DO 7 DNÍ|   POPIS Vrecko MSTRDS Basic Gym Sack Farba: červená Materiál: 100% polyester Návod na ošetrenie: (jemný) prať pri 40 ° C. Nebieliť. Sušenie v bubne je povolené. Nežehliť.  

Recenzie Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Vrecká. Najnižšia cena v kategórii Vrecká je 7,90 €, priemerná cena je 14,62 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 27,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 20,00 €.

7,90 €

Najnižšia cena v kategóriiVrecká

14,62 €

Priemerná cena v kategóriiVrecká

27,90 €

Najvyššia cena v kategóriiVrecká

Lacnejšie ako Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red

Kvetinkový vak Vans Benched floral black Čierny Vak Supra Gymbag Vak Vans WM BENCHED BAG ONYX Vak BRANDIT US Cooper Gym Bag Farba: black, Grösse: one size Vrecko Urban Classics UC Gym Bag red/blk

Drahšie ako Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red

HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym navy Pohlavie: pánske, dámske, Barva: blue HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym heavy HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym neon HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym stripes HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym navy HEAVY TOOLS Vak HeavyTools Gym lollipop

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 12,50 €

Aktuálna cena: 12,50 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Vak New Era NE Gym Sack red Pohlavie: pánske, dámske, Barva: red si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Suteren.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Suteren.sk